O nas

logo kmx

Kim jesteśmy

KMX to firma założona przez dwóch pasjonatów kamieniarstwa. Naszą pasję do kamienia zaczerpnęliśmy od naszych ojców dzięki czemu rozwijamy naszą kamieniarską tradycję już od 50 lat.

Czym się zajmujemy?

 

Nasz firma zajmuje się szeroko pojętym kamieniarstwem budowlanym. Prowadzimy nasze usługi kompleksowo. Pomagamy wybrać odpowiedni materiał, projektujemy najlepsze rozwiązania, produkujemy i dostarczamy na miejsce wskazane przez klienta lub montujemy. Specjalizujemy się w:

  1. Schody z kamienia do wewnątrz i na zewnątrz. Schody z granitu i marmuru. Schody okładzinowe oraz schody samonośne bolcowe i półkowe.
  2. Blaty kamienne. Blaty granitowe, blaty marmurowe, blaty ze spieków i konglomeratów kwarcowych. Pomiar, produkcja i montaż.
  3. Wykończenie wnętrz takich jak łazienki wg. projektu z marmuru i granitu, posadzki cięte pod wymiar w salonach z granitu i marmuru, ściany z granitu, marmuru i onyx.
  4. Parapety zewnętrzne i wewnętrzne, z granitu i z marmuru
  5. Montaż elementów zewnętrznych takich jak elewacje z granitu i piaskowca, tarasy z granitu i piaskowca, obłożenie basenów piaskowcem i granitem.
  6. Okładanie kominków płytami z marmuru, granitu i piaskowca.