Blaty granitowe nero zimbabwe

Kuchenne blaty granitowe z kamienia Nero Zimbabwe.

Wybierając materiał na blat kuchenny należy go w pierwszej kolejności dopasować do mebli oraz dekoracji między górnymi, a dolnymi szafkami. Oczywiście całe meble muszą idealnie komponować się z wystrojem wnętrza.

W tym wypadku postawiono na połączenie klasycznych mebli imitujących drewno, w ciepłym kolorze, z pięknym i nowoczesnym perłowo-czarnym blatem.

Kamień jaki został użyty do tego blatu kuchennego, to granit Nero Zimbabwe. Kamień ma piękny czarny kolor, a perfekcyjnie wypolerowana powierzchnia odbija obraz jak zwierciadło.

Zaletą tego materiału jest niesamowita trwałość. Granit jest znany ze swojej wytrzymałości i odporności, a Nero Zimbabwe jest na liderem w tej grupie.

To co powtarzamy każdemu klientowi decydującemu się na blat kamienny to fakt, że nie jest to tylko piękna dekoracja. Blaty granitowe to idealna pomoc kuchenna, na większości kamieni można bez obaw kroić produkty spożywcze, a na każdym z nich bez żadnych problemów postawisz gorące naczynie prosto z pieca!

Kamień to nie tylko blat. Za jego pomocą możemy stworzyć również zlewozmywak kamienny, lub tak jak w tym wypadku zlewozmywak granitowy!

Dzięki temu rozwiązaniu zlew jest całością blatu, a nie tylko dodatkiem. Jest wykonany z dokładnie tego samego materiału co blat kuchenny, a co najważniejsze, bardzo łatwo utrzymać go w czystości!

Rate this post
Zapytaj o oferte

Prosimy o podanie danych oraz uszczegółowić swój projekt, abyśmy mogli precyzyjnie przygotować ofertę.