Granit Via Lattea

0 reviews Add a review
Kategorie: ,

Opis

Granit Via Lattea to niezwykle ceniony materiał wśród koneserów kamieniarstwa. Opisywany kamień to granit w czarnym kolorze poznaczony białymi drobinkami, które tworzą złudzenie, że materiał tak naprawdę jest marmurem. Opisywana kolorystyka ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim taki blat granitowy łatwo jest dopasować niemal do każdych mebli kuchennych. Sprawdzi się on przy nowoczesnych kuchniach lakierowanych w kolorze czarnym, szarym, biały i nie tylko, a także w klasycznych kuchniach, bogatych w drewno oraz lakier matowy i rzeźbione fronty.

Niezwykle istotną zaletą tego materiału jest prostota w utrzymaniu wykonanego z niego blatu w czystości. Zarówno perłowoczarne kamienie, jak i te czysto białe, są zwykle wyzwaniem dla wszystkich domowników. Widać na nich odciski palców, najdrobniejszy kurz i każde zabrudzenie. W przypadku tego materiału nawet po tygodniu nie zobaczymy kurzu ani poważniejszych zabrudzeń.

Warto także wspomnieć o cenie granitu Via Lattea. Nie jest to kamień naturalny z niskiej półki cenowej, ale też nie należy do najdroższych granitów. Wybierając ten produkt na blat kuchenny, otrzymamy świetny materiał w niewygórowanej cenie!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Granit Via Lattea”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *