Granit Titanium

0 reviews Add a review
Kategorie: ,

Opis

Granit Titanium jest materiałem bardzo podobnym do kamienia Magma Gold. Jeden i drugi charakteryzuje się czarnym tłem i szerokimi wstawkami żył, podobnych do tych z marmuru. Jednak Titanium w porównaniu do Magma Gold jest granitem bardziej stonowanym, mającym w przewadze kolor czarny oraz żyły w kolorze kości słoniowej, o ciekawej budowie piasku kwarcytowego. Podobne realizacje powstają na stołach tworzonych na bazie żywicy epoksydowej. Jednak w tym wypadku mamy piękny, naturalny i niezwykle trwały granit.

Opisywany kamień naturalny świetnie sprawdzi się na blatach wszelakiej maści. Można zastosować go jako blat łazienkowy, blat kuchenny czy nawet w formie stołu jadalnego.

Jak przystało na granit, również ten kolor jest trwały i odporny. Jednak przy produkcji blatów z jego wykorzystaniem należy mieć spore doświadczenie. Kwarcytowe żyły są słabym punktem każdej płyty, nieuważny kamieniarz łatwo może uszkodzić materiał podczas obróbki. Na całe szczęście gotowy blat jest trwały i nie należy obawiać się żadnych problemów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Granit Titanium”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *