Granit Steel Grey

0 reviews Add a review
Kategorie: ,

Opis

Granit Steel Grey

Kamień granitowy Steel Grey bez wątpienia jest jednym z coraz popularniejszych materiałów w naszym kraju. Jest to praktycznie najlepsze rozwiązanie na materiały dekoracyjne i wykończeniowe do naszego domu. Cena granitu Steel Grey jest stosunkowo niska. Kosztuje około 30% mniej od takich materiałów, jak Star Galaxy czy Nero Zimbabwe. Poza tym niezwykła powierzchnia lappato, nazywana potocznie skórą, to coś, co przyciąga wzrok każdego naszego gościa.

Jednak nie są to jedyne zalety. Granit Steel Grey ma pewna ogromną zaletę, za którą odpowiada niezwykła powierzchnia lappato. Na tej konkretnej powierzchni niemal nie widać uszkodzeń. Nawet uderzony i uszkodzony blat granitowy z tego kamienia tak idealnie maskuje każdą niedoskonałość, że bardzo trudno jest wypatrzyć jakiekolwiek uszkodzenie.

Warto dodać, że jest to jeden z nielicznych szarych kamieni granitowych o stosunkowo stonowanej i jednolitej kolorystyce. Materiałów podobnych do granitu Steel Grey jest niewiele, co sprawia, że ten kamień staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Płytki Steel Grey

Poza slabami na blaty, schody i parapety, Steel Grey występuje również w wersji płytek. Jest to również materiał, który cechuje się ogromnym popytem. W roku 2020 bywały nawet momenty, w których w całym kraju nie było ani jednej sztuki dostępnej do kupienia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Granit Steel Grey”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *