Granit Stardus Gold

0 reviews Add a review
Kategorie: ,

Opis

Granit Stardust Gold

Tytułowy kamień bardzo przypomina granity pochodzące z kopalni nieopodal indyjskiego miasta Kaszmir. Jest to piękny granit w ciepłych odcieniach przypominający piasek. Jednak w porównaniu do granitu Kashmir, Stardust Gold charakteryzuje się dużo większą rozpiętością wzorów i kolorów. Jedne slaby mogą być delikatne i stonowane, bez intensywnych stawek na przykład w kolorze złota. Inne wprost przeciwnie. Będą posiadały liczne żyły w intensywnych kolorach, czasem przeplatane nawet wstawkami w kolorze kości słoniowej. Tego kamienia bez wątpienia nie można nazwać nudnym. Jest to jeden z najchętniej wybieranych materiałów na blaty granitowe do kuchni. Szczególnie dobrze sprawdza się w tradycyjnych i rustykalnych wnętrzach stawiających na ciepłe i przyjemne w odbiorze barwy. Mówiąc w skrócie – musi być przytulnie jak u mamy.

Schody granitowe i płytki tarasowe z granitu Stardust Gold

Bez wątpienia ten granit świetnie sprawdza się w wielu miejscach. Jednak czy nada się on na tarasy? Stardust Gold to naprawdę piękny kamień, jednak tylko w wersji polerowanej. W płomieniu byłby już zwyczajnie przeciętną kamienną płytką w wygórowanej cenie. Dlatego wybierając płytki na taras, lepiej skorzystać z granitu Crema Julia czy słynnego kamienia w ciepłych barwach, Granitu Yellow Pink.

W przypadku schodów granitowych z tego materiału sprawa ma się zgoła inaczej. Wewnętrzne schody granitowe z Stardust Gold są rewelacyjnym rozwiązaniem. Trwałe i odporne świetnie sprawdzą się w formie tradycyjnych schodów okładzinowych oraz nowoczesnych schodów wiszących, na przykład w wersji wspornikowej. A co w przypadku zewnętrznych schodów granitowych? Tutaj należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Dlatego pełne schody polerowane nie będą dobrym rozwiązaniem. Z kolei Stardust Gold płomieniowany, charakteryzujący się powierzchnią antypoślizgową, traci sporo na swoim wyglądzie. Rozwiązaniem są piaskowane paski antypoślizgowe. Dzięki nim Twoje stopnie będą pięknie błyszczeć polerowaną powierzchnią oraz staną się bezpieczne, dzięki zastosowaniu pasów bezpieczeństwa. Ponadto takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne. Polerowany kamień bardzo łatwo utrzymać w czystości!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Granit Stardus Gold”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *