Granit Star Galaxy

0 reviews Add a review
Kategorie: ,

Opis

Granit Star Galaxy

Granity są znane przede wszystkim w niesamowitego blasku i głębokich kolorów, a kamień Star Galaxy to jeden z ulubionych materiałów wykorzystywanych na blaty kuchenne. Opisywany materiał występuje jedynie w połysku. Jego kolor to perłowa czerń usiana obficie złotymi drobinkami na całej swojej powierzchni. Gorszej jakości płyty, najczęściej te drugiej klasy, mają plamy, które są pozbawione złotych okruszków lub mają ich nadmiernie dużo. Niestety, jeśli blat z granitu Star Galaxy nie jest jednolity, wygląda nieciekawie, a wady szybko rzucają się w oczy.

Czarny granit to materiał idealny na blaty granitowe do nowoczesnych mieszkań, a zwłaszcza kuchni lakierowanych na wysoki połysk. Granit Star Galaxy stosowany jest także bardzo często do kuchni, w których wykorzystano egzotyczny fornir, jakim jest palisander. Kolor ciepłego drewna, bogato usłanego czarnymi zwojami, idealnie jednoczy się z czarnym blatem kamiennym. Takie połączenie świetnie sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i we wszelkiego rodzaju barach. Tego rodzaju kompozycja tworzy niesamowity klimat. Jeśli dodamy do tego półcienie ze specjalnie dobranego światła, wnętrze szybko zapadnie w pamięć każdemu, kto choć raz je odwiedzi.

Granit Star Galaxy ma pewną przewagę nad innymi czarnymi granitami. Chodzi tutaj o drobinki, które, oprócz dawania niesamowitego efektu, maskują wszelkie zabrudzenia. Ludzki mózg ma możliwość skoncentrowania się tylko na jednej rzeczy, a niesamowite drobinki złota, które wyglądają jak zalane w żywicy, przyciągają wzrok dużo bardziej niż najgorsze smugi i zabrudzenia.

Cena kamienia Galaxy Star to średnia półka. Cena blatów wykonanych z tego materiału będzie nieco wyższa niż z tradycyjnych czarnych kamieni, ale dużo tańsza od blatów z Cosmic Black.

Pamiętaj, że w przypadku tego materiału bardzo ważna jest jego impregnacja. Odpowiedni preparat pomoże Ci utrzymać czystość oraz perłowy kolor granitu Star Galaxy. Wszystkie zabrudzenia będą schodzić dużo łatwiej, a politura ochroni granit przez płytkimi zarysowaniami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Granit Star Galaxy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *