Granit Nero Zimbabwe

0 reviews Add a review
Kategorie: ,

Opis

Granit Nero Zimbabwe

Granit jest jednym z najtrwalszych oraz najbardziej pożądanych materiałów budowlanych oraz dekoracyjnych. Jest stosowany na całym świecie, od Chin po Stany Zjednoczone. Jednym z ulubionych kolorów użytkowników tego materiału jest perłowa czerń, którą reprezentuje granit Nero Zimbabwe. Czym cechuje się ten kamień? Przede wszystkim już wspomniana trwałość. Wszystkie skały granitowe są trwałe, jednak i w tym wypadku zdarzają się szczególne odmiany. Trwałość granitu jest bezpośrednio powiązana z jego gęstością, a co za tym idzie – z nasiąkliwością. Opisywany materiał charakteryzuje się niezwykle zbitą masą skalną o niewielkiej nasiąkliwości, a to wszystko sprawia, że jest jednym z najtrwalszych materiałów granitowych dostępnych w sprzedaży.

Granit Nero Zimbabwe sprawdzi się idealnie praktycznie wszędzie, jednak swoją popularność zdobył szczególnie stosowany w formie blatów kuchennych oraz łazienkowych, a także w formie obudowy nowoczesnych kominków. Kuchenny blat granitowy z kamienia Nero Zimbabwe jest niemal bezobsługowy, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz te spowodowane chemią gospodarczą, a dzięki znikomej nasiąkliwości nie musimy obawiać się, że granitowy blat spuchnie i będzie wymagał wymiany. Bardzo trudno jest zarysować wspomniany kamień, nawet ten w wersji polerowanej na wysoki połysk.

Ogromną zaletą tego materiału jest to, że w sprzedaży występuje on w kilka różnych rodzajach wykończeń. Większość granitów występuje zwykle w połysku oraz płomieniu. W przypadku Nero Zimbabwe mamy do wyboru jeszcze satynę oraz kamień postarzany, czyli Antique. Dzięki temu mamy wiele możliwości aranżacji. Kamień, w zależności od rodzaju wykończenia, przyjmuje delikatnie inny kolor. Granit Nero Zimbabwe w połysku ma kolor perłowej czerni, zaś satynowany i w wersji Antique jest raczej grafitowy, a dopiero po impregnacji katalizatorem zmienia się w matową czerń.

KMX jest bezpośrednim importerem granitu Nero Zimbabwe od producenta. Dzięki temu możemy się pochwalić bardzo niską ceną na wyroby z tego materiału. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie zaproponować blat, schody granitowe czy parapety wykonane z wysokiej jakości czarnego granitu, jakim jest Nero Zimbabwe, w cenie podobnej do wyrobów z dużo gorszych chińskich zamienników.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Granit Nero Zimbabwe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *