Granit Crema Julia

0 reviews Add a review
Kategorie: ,

Opis

Granit Crema Julia

Materiały granitowe najczęściej dzielą się na te, które głównie wykorzystuje się w różnych inwestycjach, typu posadzki w galeriach handlowych, oraz te bardziej ekskluzywne, do zastosowań domowych i inwestycji luksusowych. Granit Crema Julia zdecydowanie należy do tych pierwszych przez wzgląd na bardzo niską cenę. Granit nie jest stosunkowo tanim materiałem, jednak biorąc pod uwagę jego trwałość, to wieloletnia inwestycja szybko się zwraca i zaczyna na siebie zarabiać.

Wybór kamienia granitowego, takiego jak tytułowa Crema Julia, to rewelacyjne rozwiązanie, jeśli poszukujesz czegoś, co nawet po 20 latach będzie w idealnym stanie. Pamiętaj, że w miejscach, których zadaniem jest generowanie zarobku, takich jak firmy, sklepy czy centra handlowe, wykorzystanie trwałych materiałów jest bardzo ważne. Każdy dzień, kiedy firma nie pracuje i jest zamknięta, nie tylko nie zarabia, ale generuje dodatkowe koszty. Dlatego wykorzystanie odpowiednio trwałych materiałów, na przykład na schody wewnętrzne, sprawi, że w przeciągu 20 lat zamiast 4 remontów wykonasz 3, a to przełoży się znacząco na zyski w firmie oraz zadowolenie klientów.

Schody granitowe i tarasy z granitu Crema Julia

Opisywany kamień bardzo przypomina nasz polski szary granit lub, jak często się go nazywa, Granit Strzegom. Istnieją jednak pewne różnice. Przede wszystkim Crema Julia wyróżnia się uziarnieniem, ponieważ ma zdecydowanie grubsze i mniej regularne ziarno. Poza tym kolorystyka jest nieco cieplejsza, a sam kamień wpada w bardzo delikatny pomarańczowy kolor. Jest to idealne rozwiązanie do rustykalnych, klasycznych oraz tradycyjnych wnętrz, stawiających na nieco przyjemniejsze w odbiorze barwy.

Schody kamienne z granitu Crema Julia to rewelacyjne rozwiązanie. Schody z tego kamienia będą niezwykle trwałe oraz praktyczne, a dodatkowo bardzo tanie. Cena tego granitu jest praktycznie najniższa ze wszystkich dostępnych w naszej hurtowni kamieniarskiej. Jeśli zastanawiasz się nad schodami granitowymi z tego materiału, koniecznie do nas zadzwoń. Wykonamy dla Ciebie darmową kalkulację, w której uwzględnimy montaż schodów w całej Polsce.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Granit Crema Julia”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *