Granit Carbon Grey

0 reviews Add a review
Kategorie: ,

Opis

Granit to bez wątpienia jeden z materiałów kamiennych, który w dzisiejszych czasach uchodzi za luksusowy. Mimo że cena blatów kamiennych, schodów czy parapetów nie jest tak wysoka, jak jeszcze 10 lat temu i niemal każdy może sobie pozwolić na granitowy blat do kuchni czy wewnętrzne schody z pięknego polerowanego granitu w czarnym kolorze, to nadal mówi się o granicie, że jest to produkt luksusowy. Ten przymiotnik idealnie przylgnął do granitu ze względu na jego niebywałe cechy trwałości, a także unikalny wyglądy, któremu nie są w stanie dorównać żadne materiały syntetyczne.

Granit Carbon Grey jest kamieniem ciemno szarym, a w odpowiednio delikatnym świetle lub po właściwej impregnacji katalizatorami, może być określony granitem grafitowym. Ten materiał kamienny wyróżnia się dodatkowo bardzo ciekawą budową. Nie jest to kamień jawnokrystaliczny, charakteryzujący się budową drobnego piasku. Tutaj budowa raczej przypomina fale, które zwykle kojarzymy z marmurem.

Ten granit jest idealny do wykorzystania na blaty kamienne. Sprawdzi się zarówno w formie kamiennych blatów kuchennych, jak i blatów łazienkowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Granit Carbon Grey”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *